Droga 88 | Zapowiedź Recenzji Głębi

 

Kochani,
 
Spieszę do Was z wieścią, że Wydawnictwo WasPos zaprosiło mnie do recenzowania nowości wydawniczej – powieści Janusza Muzyczyszyna Droga 88.
 
 
Premiera już 7-go lutego 2020.
 
Poniżej znajdziecie zdjęcie okładki oraz opis książki.
 
Wydawnictwu WasPos dziękuję za zaufanie. Z niecierpliwością czekam na egzemplarz książki, a Was zapewniam, że pierwsi przeczytacie tę recenzję.
Tu możecie sięgnąć po moją recenzję debiutanckiej powieści Janusza Muzyczyszyna Mój drugi brzeg i wywiad z pisarzem z września 2019.

 

Droga 88

Janusz Muzyczyszyn „Droga 88”, Wydawnictwo WasPos

 

 

 

Opis książki:

„On zawdzięcza jej życie, ona jeszcze nie wie, czy chce coś zawdzięczać jemu…”

Dramatycznym zrządzeniem losu spotykają się na ruchliwej trasie Gliwice-Bytom. Ona ratuje jego, po czym odjeżdża w swoją stronę. On pragnie odnaleźć tę, która ocaliła mu życie…

Oboje mają swoje rodziny, swoje sprawy, swoją prozę dnia codziennego. Sabina jest żoną, a także matką dwojga dzieci. Roman to czterdziestolatek po rozwodzie – od dawna nieszukający partnerki i samotnie wychowujący syna.

Ona wiedzie z wierzchu spokojne, a w rzeczywistości nudne życie. On powraca w myślach do owego dramatu na drodze numer osiemdziesiąt osiem. W międzyczasie fortuna wystawia i Sabinę, i Romana na kolejne próby, które skutkują komplikacjami…

Czy on i ona jeszcze się zobaczą? Czy nużące życie Sabiny nabierze rozpędu? Czy samotne życie Romana ulegnie przemianie? I czy Droga 88, na której zetknęli się przypadkiem, stanie się dla nich symbolem czegoś innego niż dramat, a może musi ona popaść w banalne zapomnienie – takie, na jakie zazwyczaj skazane są przypadki…?

Droga 88 to współczesna powieść obyczajowa, która porusza serce dojrzałym opisem „niecodziennej codzienności”. Ta historia nie potrzebuje akcji – ani pościgów, ani strzelanin – by budzić w czytelnikach nieprzeciętne, ostre emocje!

Wszystkie prawa zastrzeżone

3 Odpowiedzi

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.